(468x60, 3Kb)

Сутність заставки на робочий стіл

Written on 19.07.2012 – 4:24 пп | by resist |

Заставка на робочий стіл, що .для вас це? Всього лише красива фотографія або фон, можливо тільки картинка і все. Ви так вважаєте? Вибачте, але я маю сумнів. Уявімо собі таку ситуацію: йде обговорення деталей великого договору або угоди між великими компаніями. І представник однієї зі сторін включає ноутбук, .для уточнення більш конкретних необхідних даних, а на робочому столі його монітора виставлена аморальна картинка або оголена особа не в двухмисленій позі. Що потенційні партнери подумають після цього? Чи погодяться вони працювати з даною компанією? Чи буде продовження співпраці та і тим паче на тому ж рівні, швидше за все — ні, і в чому причина, шпалери на робочому столі, невідповідність статусу керівної ролі і положенню в бізнесі.
Зрозуміло, що у випадку з комп’ютером, який перебуває вдома, тут обставини зовсім інші, але і тут треба бути обережним, красиві шпалери можуть послужити непогану службу. Таким, чином наприклад, вони можуть з легкістю стати частиною дизайну інтер’єру, зробити заставку частинкою вашого затишку. І, таким чином, ми створюємо цілісність та гармонію навколишнього простору. Крім цього, широкоформатні шпалери .для робочого столу є дзеркальне відображення вашого смаку і світогляду. По заставці екрану можливо багато що дізнатися про переваги, смаки і характер людини, так продемонструйте себе з найкращого боку.


Можете звичайно задати логічно виходить питання: «а чому б не замінити статичні шпалери на різного роду анімаційні заставки, скрінсейвери і тому подібні всілякі програми, використані .для придання особливості вашому робочому місці?» А вже ж, ви без якихось там зусиль це можете зробити, і варто визнати, що на сьогодні скрінсейвери є дійсно хороші і чудово виконані, пропонуючи прекрасний рівень виконання. Нажаль, анімаційний скрінсейвер не здатен надати робочого столу ту природну теплоту, душевність, з якою виконані шпалери на робочий стіл. Увипадку якщо вам захочеться все ж урізноманітнити своє робоче місце, підберіть собі та встановіть спеціалізоване програмне рішення, завдяки якому можливо зробити красиву та барвисту серію-підбірку. Безсумнінно, такий варіант шпалер на робочому столі запросто заткнуть за пояс інші «украшалки».
Які вибрати шпалери? В даний час автори шпалер на робочий стіл орієнтуються на монітори різних розмірів, таким чином мережа заповнена величезним вибором різноманітних зображень. Різниця між ними в основному в їх розширення, щоб добре виглядали і на великій широкоформатній плазмі, і на невеликому екрані нетбука. Наша рекомендація встановлювати і використовувати тільки високоякісні шпалери на робочий стіл, таким чином картинки оброблені і позбавлені від неякісних ділянок, піксельних перешкод та інших дефектів, типових .для низькопробних фонів.
Що стосується переваг і смаків, сказати можна тільки одне — в Інтернеті ви без всяких проблем можете знайти шпалери на всі випадки життя. Досить у великому асортименті представлені: картинки, про космос, серії аніме, дівчат і моделей, тварини, фільми та ігри, природа, автомобілі. На сьогодні особливою увагою користуються заставки на робочий стіл, виконані в рівномірній заливці або текстуровані за оригінальною технологією і при цьому абсолютно не мають малюнка.
У цілому вибір шпалер величезний. Для підбору заходите на різні спеціалізовані великі ресурси, переглядаєте каталоги, відкриваєте і насолоджуєтеся прекрасними фонами. Цей процес пошуку і вибору цікавий і захоплюючий сам по собі, ну а якщо ви завантажите шпалери до себе на робочий стіл і створите з них серії і колекції, то можливо відчуєте себе щасливою людиною на світі.

Автор: Джигора Олег

Оставить комментарий или два

О Блоге

На просторах интернета находится много полезной информации, которой этот блог постарается с вами поделится. Поисковое продвижение, Новости интернет технологий, Поисковые системы, и многое другое вы сможете найти на страницах этого блога!

Подпишись на RSS!

 Подписаться
Поиск :